kokpit

Obhliadky poškodených okien priamo na našich prevádzkach.


Možnosť bezplatnej opravy a výmeny:

allianz.png

V prípade, že máte vozidlo havarijne poistené v Allianz Slovenskej poisťovni alebo škodca, ktorý spôsobil poškodenie okna je zákonne poistený v Allianz Slovenskej poisťovni, príďte priamo ku nám. U nás vypíšete všetky potrebné dokumenty, my vykonáme obhliadku poškodeného okna a vybavíme za Vás všetko potrebné. Takže na poisťovňu ani nemusíte ísť!

generali.png

V prípade, že máte vozidlo havarijne poistené v Generali Slovensko alebo škodca, ktorý spôsobil poškodenie okna je zákonne poistený v Generali poisťovni, príďte priamo ku nám. U nás vypíšete všetky potrebné dokumenty, my vykonáme obhliadku poškodeného okna a vybavíme za Vás všetko potrebné. Takže na poisťovňu ani nemusíte ísť!

csob.png

V prípade, že máte vozidlo havarijne poistené v ČSOB poisťovni alebo škodca, ktorý spôsobil poškodenie okna je zákonne poistený v ČSOB poisťovni, príďte priamo ku nám. U nás vypíšete všetky potrebné dokumenty, my vykonáme obhliadku poškodeného okna a vybavíme za Vás všetko potrebné. Takže na poisťovňu ani nemusíte ísť!

wustenrot.png

V prípade, že máte vozidlo havarijne poistené vo Wüstenrot poisťovni alebo škodca, ktorý spôsobil poškodenie okna je zákonne poistený v Wüstenrot poisťovni, príďte priamo ku nám. U nás vypíšete všetky potrebné dokumenty, my vykonáme obhliadku poškodeného okna a vybavíme za Vás všetko potrebné. Takže na poisťovňu ani nemusíte ísť!

kooperativa.png

V prípade, že máte vozidlo havarijne poistené v poisťovni Kooperatíva alebo škodca, ktorý spôsobil poškodenie okna je zákonne poistený v poisťovni Kooperatíva, príďte priamo ku nám. U nás vypíšete všetky potrebné dokumenty, my vykonáme obhliadku poškodeného okna a vybavíme za Vás všetko potrebné. Takže na poisťovňu ani nemusíte ísť!

otp.png

V prípade, že máte vozidlo havarijne poistené v poisťovni OTP Garancia alebo škodca, ktorý spôsobil poškodenie okna je zákonne poistený v poisťovni OTP Garancia, príďte priamo ku nám. U nás vypíšete všetky potrebné dokumenty, my vykonáme obhliadku poškodeného okna a vybavíme za Vás všetko potrebné. Takže na poisťovňu ani nemusíte ísť!

uniqa.png

V prípade, že máte vozidlo havarijne poistené v poisťovni Uniqa alebo škodca, ktorý spôsobil poškodenie okna je zákonne poistený v poisťovni Uniqa, príďte priamo ku nám. U nás vypíšete všetky potrebné dokumenty, my vykonáme obhliadku poškodeného okna a vybavíme za Vás všetko potrebné. Takže na poisťovňu ani nemusíte ísť!

komunalna.png

V prípade, že máte vozidlo havarijne poistené v Komunálnej poisťovni alebo škodca, ktorý spôsobil poškodenie okna je zákonne poistený v Komunálnej poisťovni, príďte priamo ku nám. U nás vypíšete všetky potrebné dokumenty, my vykonáme obhliadku poškodeného okna a vybavíme za Vás všetko potrebné. Takže na poisťovňu ani nemusíte ísť!

axa.png

V prípade, že máte vozidlo havarijne poistené v poisťovni AXA alebo škodca, ktorý spôsobil poškodenie okna je zákonne poistený v poisťovni AXA, príďte priamo ku nám. U nás vypíšete všetky potrebné dokumenty, my vykonáme obhliadku poškodeného okna a vybavíme za Vás všetko potrebné. Takže na poisťovňu ani nemusíte ísť!

postova.png

V prípade, že máte vozidlo havarijne poistené v Poisťovni Poštovej banky alebo škodca, ktorý spôsobil poškodenie okna je zákonne poistený v Poisťovni Poštovej banky, príďte priamo ku nám. U nás vypíšete všetky potrebné dokumenty, my vykonáme obhliadku poškodeného okna a vybavíme za Vás všetko potrebné. Takže na poisťovňu ani nemusíte ísť!

union.png

V prípade, že máte vozidlo havarijne poistené v Poisťovni Union alebo škodca, ktorý spôsobil poškodenie okna je zákonne poistený v Poisťovni Union, príďte priamo ku nám. U nás vypíšete všetky potrebné dokumenty, my vykonáme obhliadku poškodeného okna a vybavíme za Vás všetko potrebné. Takže na poisťovňu ani nemusíte ísť!